Jeśli szukasz osoby, która w odpowiedzialny i kompleksowy sposób zaopiekuje się grupą oraz dołoży wszelkich starań, by założony program wycieczki był zrealizowany – dobrze trafiłeś!

Posiadam państwowe uprawnienia pilota wycieczek oraz przewodnika beskidzkiego. Już prawie od dziesięciu lat pracuję w terenie, realizując autokarowe wyjazdy jak i piesze wycieczki (w Polsce i za granicą). Ponadto realizuję wyjazdy rowerowe (szosa lub mtb oraz wycieczki skiturowe).

Przez ten czas zdobyłem bogate doświadczenie, pozwalające mi bezproblemowo „złapać kontakt” z grupą. Doskonale czuję się zarówno pracując z dziećmi, młodzieżą jak i ze starszymi osobami.

Część swojej pasji podróżniczej realizuję poprzez niniejszą stronę BeskidTrail.pl, gdzie możecie podejrzeć, w jaki sposób spędzam wolny czas. Jeśli szukasz więcej informacji o mnie, zapraszam na w/w stronę oraz do zapoznania się z jej treścią :).

Prowadzę działalność gospodarczą, więc za swoje usługi mogę wystawić rachunek.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK), odział Babiogórski z Żywcu oraz Przodownikiem Górskiej Odznaki Turystycznej (GOT PTTK).

Za swoją działalność na rzecz turystyki otrzymałem:
– dyplom „Za zasługi w upowszechnianiu turystyki i krajoznawstwa” nadany przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
Brązową Honorową Odznakę Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
Zasłużony dla Odziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu.

 

 

 

Zapraszam do kontaktu:
Tel: +48 692-342-700
e-mail: szymon.rochowiak@gmail.com

 

Współpracowałem do tej pory m. in. z poniższymi biurami podróży:

Connect Tour Amida Polak Travel Krakturs
Lido Pomian Travel Arion Wygoda Travel
Jaworzyna Tour Ichtis Travel