Witaj 🙂
Zapewne już wiesz, że tę stronę prowadzimy we dwoje – czyli Ola i Szymon. Czym się zajmujemy, co nas skłoniło do prowadzenia tej strony i jakie mamy doświadczenie „branżowe” możesz przeczytać na stronie w zakładce O Beskid Trail.

Skoro zainteresowała Cię nasza strona i nasze działania, na pewno uda nam się podjąć ciekawą współpracę. Możliwości są różne – możemy przetestować i zrecenzować Twój produkt lub usługę, wspólnie poprowadzić projekt, zorganizować konkurs dla czytelników czy zaangażować się w tematyczny event. Jesteśmy otwarci na propozycje :).

Chętnie podejmiemy się też działań prospołecznych, na przykład w formie pomocy w zorganizowaniu górskiego wyjazdu czy reklamy organizowanej przez Ciebie wartościowej akcji.

Co nas wyróżnia?
Przede wszystkim stale ze swoimi aktywnościami i pasjami jesteśmy w terenie: rower (choćby kilka godzin dziennie), bieganie (treningowe i startowe) czy skitury (gdy śnieg tylko pozwala). I to nie tylko od okazji do okazji, ale średnio co 2 dni każde z nas przemierza lokalne ścieżki, szlaki czy trasy biegowe.

Dzięki temu stale obracamy się w towarzystwie osób aktywnych, uprawiających   podobne sporty. Ponadto stale spotykamy się z tymi, którzy widząc naszą pasję i zaangażowanie, sami mobilizują się do ruchu.

Z kolei obecność w mediach społecznościowych, gdzie częstokroć dzielimy się swoimi relacjami i wrażeniami z aktualnych aktywności, pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Dzięki temu każdy łatwo może się przekonać, że nasze zamiłowanie do sportu nie jest tylko powierzchowne, ale wkładamy w to całe nasze serca :).

Na BeskidTrail.pl chcemy dzielić się z Czytelnikami treściami autentycznie związanymi z naszym życiem, pasjami i zgodnymi z wartościami, którymi kierujemy się na co dzień. Warunkiem podjęcia współpracy jest zatem tematyka związana z profilem strony – sport (rowery, bieganie, sporty zimowe), turystyka, fotografia, zdrowy styl życia, góry (w szczególności obszar Żywiecczyzny) i zagadnienia pokrewne.

Jeśli masz jakieś pytania, propozycje czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu Szymon@beskidtrail.pl lub Ola@beskidtrail.pl.