Z zimy trzeba korzystać, więc z kolejnymi wycieczkami skiturowymi nie ma co zwlekać. Wolny dzień w tygodniu trzeba należycie spożytkować, więc umawiam się z kilkoma kolegami na wspólne turowanie. Rejonem działania będą okolice Wielkiej Raczy, gdzie już w minionych latach poznałem kilka fajnych miejscówek.

Bukowy las w jaki obfitują zbocza Wielkiej Raczy oraz kilka polan i przecinek, stwarzają wręcz wyśmienite warunki do skiturowania. Szczególnie, że świeży śnieg, z już dobrym podkładem, pozwala na naprawdę godziwe zjazdy.

Cały dzień upłynął nam na świetnym turowaniu, w doborowym towarzystwie. Dodatkowo wyborna pogoda, jaką tego dnia mieliśmy, pozwoliła nam na zakończenie tury z naprawdę dużą dozą zaaplikowanych endorfin.Postaw kawę BeskidTrail!Podobał Ci się ten artykuł? Jeśli chcesz, by w przyszłości tak samo przyjemnie się je pisało, możesz postawić mi kawę :) » https://buycoffee.to/beskidtrail

2 thoughts on “Skiturowa Wielka Racza

  1. Cześć,
    Podejście żółtym szlakiem z Rycerki Górnej-Kolonia na Wielką Raczę już jest ciekawe. A na górze można zjechać spod schroniska na południowy wschód lub podejść na halę na Małej Raczy i tam fajnie pojeździć. Są to dobre rejony do działania, a nie ma wiele chodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *