Tegoroczny urlop spędzony we włoskich Dolomitach oraz po trochu w Słowenii i na chorwackiej wyspie Krk dał nam sporo przemyśleń do stworzenia własnego projektu rowerowego. Już wcześniej rozważaliśmy, w jaki sposób przedstawić szerszemu gronu rowerzystów górskich trasy, które nie zawsze wiodą utartymi i dobrze znanymi szlakami.

Ponad rok temu przeprowadziliśmy się niemal do centrum interesującego nas terenu. Mieszkając w Żywcu mamy możliwość częstego odwiedzania otaczających nas gór i rozwijania naszych sportowych pasji. Oczywiście już wiele lat wcześniej schodziliśmy te góry przemierzając niejednokrotnie każdy szlak, a obecnie staramy się eksplorować nie oznakowane drogi i ścieżki za pomocą rowerów, nart i własnych nóg. Na początku rozwoju BeskidTrail skupimy się na opisie tras w najbliższych nam górach, czyli Beskidzie Śląskim, Małym i Żywieckim, niemniej pozostałe​ pasma beskidzkie jak i spora część Sudetów niewiele mają przed nami tajemnic :).

Mamy nadzieję, że nasza strona będzie dla Was inspiracją i motywacją do wyruszenia na górskie szlaki i okaże się pomocna w planowaniu wyjazdów.

Życzymy miłej podróży 🙂

Szymon i Ola
BeskidTrail.pl


Postaw kawę BeskidTrail!Podobał Ci się ten artykuł? Jeśli chcesz, by w przyszłości tak samo przyjemnie się je pisało, możesz postawić mi kawę :) » https://buycoffee.to/beskidtrail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *